Jak to się robi w Lege Artis Halina Kowalska

Maj 9th, 2017 | By | Kategoria: Aktualności, Artykuł Główny

Firma Lege Artis Halina Kowalska to bardzo ciekawa firma. Wystarczy zerknąć na wpis do ewidencji działalności gospodarczej aby przekonać się że mamy do czynienia z firmą która przede wszystkim zajmuje się …… PROTETYKĄ i KWIACIARSTWEM. Tak to nie jest żart o czym świadczy dokument jaki publikujemy poniżej.

Oczywiście nie możemy twierdzić, że firma która produkuje/naprawia protezy i sprzedaje kwiaty nie może dobrze „załatwiać odszkodowań” ale niestety raz już opisywaliśmy jak działa firma Lege Arti i był to list byłej klientki tej firmy, list porażający.

Lege Artis z Krakowa – profesjonaliści od pozwów z Internetu

Tym razem jednak sprawa jest innego kalibru. Chodzi bowiem o obecną agentkę firmy Lege Artis na województwo świętokrzyskie niejaką Panią Wiolettę P. Dlaczego piszemy tylko P. ano z tego powodu, iż Pani ma postawione kilkaset zarzutów dotyczących korupcji i nielegalnego uzyskania danych osobowych. Dane te uzyskiwała od policjanta z KMP w Kielcach Marka M. Poza postawionymi zarzutami obie te osoby zostały skazane przez Sąd Rejonowy w Kielcach (sygn. akt: II K 1128/16) w dniu 14 grudnia 2016 roku za swoje czyny – wyrok nie jest prawomocny. Niemniej jednak firma Lege Aris nie widzi problemu we współpracy z takimi ludźmi jak Wioletta P. Firma Lege Artis odmówiła nam komentarza.

PO_IV_IP_12_2016

Osoby posiadające wiedzę o sprawie prosimy o kontakt, zapewniamy całkowitą anonimowość.

8 komentarzy
Skomentuj »

  1. Coś Pan pomieszał tytuły artykułu nie Kowalewska tylko Kowalska

  2. Zna ktoś nazwiska tego policjanta i tej agentki idiotki

  3. Dziękujemy za zwrócenie nam uwagi. Nasz błąd jeśli chodzi o nazwisko w tytule.

  4. A który agent robi inaczej

  5. A który agent z kancelarii robi inaczej?

  6. Odmówili komentarza portalowi należącemu do firmy konkurencyjnej. Dziwne?

  7. Nie ma czym się podniecać, strona prowadzona mało obiektywnie. Informacje są jednak w miarę ciekawe. Odwiedzający to głównie pracownicy z tej samej branży. Gdyby mogli wypowiadać się przedstawiciele konkurencji, oczywiście z przemyślaną cenzurą / mam na myśli reklamowanie się / było by o wiele ciekawiej. Apeluję o to. Stronę odwiedzam sporadycznie, a zmiana podejścia zapewniła by większą liczbę wchodzących na tę stronę.

  8. I dalej macie Kowalewska:) Zrobią Ci wieniec i nowe zęby:)

Skomentuj