THEMIS to nie LEX?

Mar 18th, 2019 | By | Kategoria: Aktualności

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od Kancelarii Themis Sp. z o.o. z Krakowa wezwanie do usunięcia komentarza jednego z naszych czytelników.

Rzeczywiście w komentarzu tym padają mocne twierdzenia, których autor komentarza nie udowodnił. Jednakże z pisma spółki Themis wynika, iż nie ma i nie było żadnego związku pomiędzy Themis a Lex, pismo podpisał prezes zarządu Kacper Madej …. wcześniej dyrektor w Lex, obie firmy z Krakowa. Sami Państwo oceńcie czy owe powiązanie występuje czy nie. Bez wątpienia Lex jest firmą upadłą i nikt teraz nie chce przyznać się do pracy w/dla Lex. Zachęcamy do zapoznania się z z naszym wcześniejszym tekście o Lex – http://www.odszkodowania.info.pl/?p=3044

Themis_wezwanie_4_marca_2019

Tagi: , , ,

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Pan Kacper Madej to długoletni pracownik firmy LEX. Bardzo dziwne że przez tyle lat Pan Kacper Madej nie zorientował się że Lex oszukuje swoich klientów. A może nie chciał się dowiedzieć? Może siedział cicho i się przyglądał jak biedni ludzie są robieni w balona? Tak czy tak taka osoba a co za tym idzie firma nie jest godna zaufania. Jeśli wiedział i siedział cicho to znaczy że brał w tym udział choćby biernie. Jeśli się nie zorientował, że Lex oszukuje klientów to jaki z niego biznesmen, może teraz znów się nie zorientować że ktoś oszukuje klientów spółki Themis. Moja osobista rada – spółka Themis jest tak samo wiarygodna jak Pan Kacper Madej były dyrektor w Lex która oszukała masę ludzi.

Skomentuj