SandiusLex z Legnicy – oszukani klienci zawiadomili prokuraturę

Kolejna kancelaria z Legnicy ma poważne problemy. Od kilku miesięcy prokuratura prowadzi kilka postępowań przygotowawczych w sprawie przywłaszczenia kilkaset tysięcy złotych. Kancelaria po prostu zagarnęła należne poszkodowanym klientom kwoty wypłacone przez towarzystwa ubezpieczeniowe, jako odszkodowania. Jak udało się nam ustalić sprawa jest rozwojowa. Obecnie prowadzone są cztery postępowania w sprawie przywłaszczenia środków pieniężnych przez spółkę SandiusLex – powiedziała nam prokurator Ryszarda Anna Beni z Prokuratury Rejonowej w Legnicy. Nasz portal już wiele miesięcy wcześniej informował o ogromnych problemach kancelarii SandiusLex. Prezes spółki Dorota S. nie dobierała od nas telefonu, nie odpowiedziała na nasze SMSy.

Podajemy sygnatury akt postępowań prowadzonych przez Prokuraturę Rejonową w Legnicy w sprawie spółki SandiusLex: 3 Ds. 87/13, 3 Ds. 34/14, 5 Ds. 852/13, 5 Ds. 128/14, 3 Ds. 281/14.
Osoby poszkodowane przez firmę SandiusLex powinny niezwłocznie zgłosić się do PROKURATURY REJONOWEJ W LEGNICY, ul. Grunwaldzka 8, 59-220 Legnica, tel. 767231252, fax 767231192.

prokuratura_SandiusLex_Strona_1

prokuratura_SandiusLex_Strona_2

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sprawdź również
tagi