Lege Artis z Krakowa – profesjonaliści od pozwów z Internetu

Kwi 3rd, 2015 | By | Kategoria: Aktualności, Artykuł Główny

Właściwe bez zbędnego redakcyjnego komentarza, ponieważ sprawa takiego komentarza nie wymaga, publikujemy list byłej klientki firmy Lege Artis z Krakowa. Sprawa dotyczy dramatycznego wypadku jaki miłą miejsce w Słupsku na przejściu dla pieszych oraz woalki o życie i zdrowie nastolatki wybudzonej w klinice „Budzik” w Warszawie. Rodzina trafiła pod opiekę „profesjonalistów” z Krakowa. „Profesjonalistów”, którzy pozew w sprawie o odszkodowanie wydrukowali z Internetu i ręcznie wpisali „odpowiednie dane”.

List Lege Artis Kraków

Pomimo wielokrotnych prób skontaktowania się z firmą Lege Artis z Krakowa, firma nie udzieliła nam odpowiedzi na postawione pytania.

Tagi: , ,

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Problemem jest prawo, które pozwala na działanie takich firm. Na zachodzie nie wolno nikomu brać się za takie sprawy, jeśli nie ma się zdanych odpowiednich egzaminów, a u nas sprawy odszkodowawcze prowadzą osoby bez żadnego wykształcenia. A ludzie (klienci) są niczego nie świadomi, bo te firmy kuszą ich kolorowymi ulotkami i często podpisują umowy będąc pod wpływem szoku powypadkowego i na lekach – agenci zjawiają się jeszcze zanim karetka z pacjentem dojedzie do szpitala.
    Miałam klienta, który wycofał się umowy ze mną (jestem radcą prawnym), bo stwierdził, że jestem niewiarygodna, bo nie mam kolorowych reklam i przedstawicieli handlowych, a poza tym jestem zbyt „tania”, a skoro „tania”, to nic nie warta. Poszedł do LEGE ARTIS, bo tam są prawdziwi fachowcy, którzy się cenią na 30 % + VAT.

Skomentuj