Szokujący opis działa tzw. firmy odszkodowawczej z Legnicy

Sposób działania niektórych tzw. firm odszkodowawczych mówiąc delikatnie jest co najmniej kontrowersyjny. Tajemnica poliszynela jest fakt kupowani informacji u policjantów, w szpitalach, w zakładach pogrzebowych. Wielokrotnie o takich praktykach pisaliśmy, wielokrotnie także skarżyli się nam czytelnicy, iż o śmierci swoich bliskich dowiadywali się od przedstawicieli tych tzw. firm odszkodowawczych zanim informacja ta dotarła do nich z policji czy szpitala. Sygnałów takich są dziesiątki jeśli nie setki i dotyczą właściwie całego kraju. W tym jednak przypadku mamy kapitalny opis ma ponad 100 stronach wyroku Sądu Rejonowego w Rzeszowie (sygn. akt: II K 592/13) jak taki przestępczy proceder działa. Wiemy też że nie jest to jedyna zakończona sprawa wyrokiem skazującym, wiem także o innych toczących się sprawach dotyczących korumpowania policjantów przez przedstawicieli firm odszkodowawczych. Wyrok Sądu Rejonowego w Rzeszowie (sygn. akt: II K 592/13) został w całości podtrzymany przez Sąd Okręgowy w Rzeszowie w dniu 25 sierpnia 2014 foku (sygn. akt: II Ka 174/14).

Przypomnijmy także materiał z 2009 roku TVP – jak firma VOTUM nielegalnie pozyskuje od policji dane osobowe osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych

LC

Podziel się

Jedna odpowiedź

  1. Po prawej stronie tej zakładki jest fajny link (reklama) MARSHAL Centrum Dochodzenia Odszkodowań pod opisem Reklamy i Sponsorzy – wszystko jasne dlaczego oczernia sie tutaj firmę konkurencyjną. Gdzie godność i ambicja. Żebym nie miał zaufania do firmy EuCO to bym nie był ich agentem. A jestem i jestem z tego dumny, bo w przeciwieństwie do innych firm konkurencyjnych my ludziom pomagamy a nie oczerniamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sprawdź również
tagi