Automobile Expert z Częstochowy z problemami finansowymi?

Dotarła do nas kolejna niepokojąca wiadomość dotycząca firmy odszkodowawczej. Tym razem chodzi o firmę Automobile Expert Sp. z o.o. z Częstochowy, która miała swoją siedzibę przy ulicy Wały Dwernickiego 117/121 w Częstochowie a także przy ulicy Cegielnianej 1. Była agentka tej i innych firm – nazwy firm zmieniały się jak w kalejdoskopie ale łączył je adres Wały Dwernickiego 117/121 oraz Cegielniana 1 i nazwisko Wacławek – zeznając pod przysięgą przed Sądem Okręgowym w Szczecinie w sprawie o sygn. akt: I C 1330/15 – stwierdziła, iż znane są jej problemy finansowe spółki i że spółka nie rozlicza się ze współpracownikami.

Próbowaliśmy się kontaktować pod numery wskazane na stronach firm związanych ze spółką Automobile Expert z prośba o wyjaśnienie tych informacji, jednak w obu przypadkach zbywano nas i nie udzielono żądnej konkretnej odpowiedzi. Faktem są zeznania złożone przed sądem byłej agentki i wiarygodność jej twierdzeń w tym zakresie nie został podważona.

Podziel się

4 odpowiedzi

  1. Potwierdzam, moim zdaniem firma ma problemy finansowe, na razie spokojnie czekam ale tylko na razie. Innym proponuje poszukać sobie innej lepszej firmy.

  2. Szczerze nie polecam tej firmy ! Obiecują wszystko przed podpisaniem umowy, później ciężko się z Nimi skontaktować, jakość ich usług pozostawia wiele do życzenia … Wysokiej klasy Specjaliśc ? no chyba nie u Nich…

  3. Również zostałem oszukany- nie w/w firma nie wypłaciła mi ponad 20000 (dwadzieścia tysięcy)
    w 100% nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Czy ktoś może mi doradzić co mogę zrobić jeśli zwlekają z zapłatą już 45 dzień? Twierdząc że ciągle nie ma księgowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sprawdź również
tagi