THEMIS to nie LEX?

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od Kancelarii Themis Sp. z o.o. z Krakowa wezwanie do usunięcia komentarza jednego z naszych czytelników.

Rzeczywiście w komentarzu tym padają mocne twierdzenia, których autor komentarza nie udowodnił. Jednakże z pisma spółki Themis wynika, iż nie ma i nie było żadnego związku pomiędzy Themis a Lex, pismo podpisał prezes zarządu Kacper Madej …. wcześniej dyrektor w Lex, obie firmy z Krakowa. Sami Państwo oceńcie czy owe powiązanie występuje czy nie. Bez wątpienia Lex jest firmą upadłą i nikt teraz nie chce przyznać się do pracy w/dla Lex. Zachęcamy do zapoznania się z z naszym wcześniejszym tekście o Lex – https://www.odszkodowania.info.pl/?p=3044

Podziel się

Jedna odpowiedź

  1. Pan Kacper Madej to długoletni pracownik firmy LEX. Bardzo dziwne że przez tyle lat Pan Kacper Madej nie zorientował się że Lex oszukuje swoich klientów. A może nie chciał się dowiedzieć? Może siedział cicho i się przyglądał jak biedni ludzie są robieni w balona? Tak czy tak taka osoba a co za tym idzie firma nie jest godna zaufania. Jeśli wiedział i siedział cicho to znaczy że brał w tym udział choćby biernie. Jeśli się nie zorientował, że Lex oszukuje klientów to jaki z niego biznesmen, może teraz znów się nie zorientować że ktoś oszukuje klientów spółki Themis. Moja osobista rada – spółka Themis jest tak samo wiarygodna jak Pan Kacper Madej były dyrektor w Lex która oszukała masę ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sprawdź również
tagi