Uwaga na kolejnych oszustów z Internetu

maj 18th, 2020 | By | Kategoria: Aktualności, Artykuł Główny

Od kilku dni użytkownicy Internetu otrzymują na swoje skrzynki mailowe taką oto wiadomość, od zuzanna.ziolkowska@ourcompany.pl.

Dzień dobry,

w przypadku wypadku komunikacyjnego należy się Państwu odszkodowanie za szkody materialne, jak i osobowe, które są równie boleśnie odczuwane.

Otrzymujemy wiele zapytań z rynku co do wysokości otrzymanego odszkodowania, która dla wielu osób nie jest satysfakcjonująca. Analizowaliśmy ponad 56 tys. kosztorysów. W większości wykryliśmy zaniżenia.

Braliśmy udział w 60 000 procesów sądowych przeciwko ubezpieczycielom. Wsparliśmy ponad 200 tys. osób, dla których uzyskaliśmy ponad 2 miliardy złotych.

Niezobowiązująca rozmowa pozwoli mi poznać Państwa sytuację i przedstawić plan działania. Jest możliwość kontaktu telefonicznego z Państwem?

Pozdrawiam serdecznie
Zuzanna Ziółkowska

Kiedy poprosiliśmy o podanie numeru telefonu do firmy lub adresu korespondencja nagle się urwała. Nie otrzymaliśmy po prostu odpowiedzi jaki jest numer telefonu i adres tej „:wspaniałej” firmy.

Na podanej stronie Internetowej można przeczytać tylko ogólniki i bełkot z jaką to wspaniała firma mamy do czynienia.

Firma bez adresu i numeru telefonu.

Rzekoma firma ukrywa także swoje dane w rejestrze domen – co jest już bardzo podejrzane.

Wszystko wskazuje na to że mamy do czynienia co najmniej z próba wyłudzenia danych osobowych przez formularze kontaktowe umieszczone na stronie WWW. W naszej ocenie wiarygodność takiej firmy jest zerowa i przestrzegamy potencjalnych klientów przed kontaktami i powierzaniem swoich spraw.

LC

Tagi: ,

Komentarze są zablokowane.

Skomentuj