Ponad 100 mln zł zadłużenia EuCO

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć na chwilę obecną kwota zadłużenia spółki EuCO z/s w Legnicy przekracza 100 mln zł!

Przypomnijmy, iż od kilkunastu miesięcy EuCO miało problem z realizacją swoich zobowiązań w szczególności klienci i byli klienci spółki nie otrzymywali należnych świadczeń, które były przekazywane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Wiosną latem ubiegłego roku spłaty odbywały się w drobnych ratach, klienci interweniowali, o problemach firmy rozpisywały się media i Internet. My także alarmowaliśmy o zaistniałej sytuacji.

W końcu EuCO całkowicie zaprzestało spłacania swoich zobowiązań. Sprawa zajmuje się obecnie Sąd Rejonowy w Legnicy i Prokuratora Regionalna we Wrocławiu.

Pomimo naszych prób skontaktowania się z restruktyzatorem spółki nie odpowiedział on na nasze maile.

LC

Podziel się

2 odpowiedzi

  1. Czyli już po sprawie. Będzie wielka padaka i nikt nic nie dostanie. Ale tak naprawdę to ci oszukani sami się o to prosili. Każdy kto zna MML wie że to jest robienie ludziom wody z mózgu. Skonczyli się naiwni do pracy w Euco i zaczął się problem. Tam pracowali sami dyrektorzy regionalni, generalni, …. bajki jakim ich karmiono i tak przetrwały za długo. Mój apel do oszukanych, nie stresujcie się niczego nie odzyskacie, zapomnijcie o tej kasie Lewndoski i spółka zapiekują się waszą kasą dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sprawdź również
tagi