Gdzie się podziało 100 mln z EuCO?

Jak informowaliśmy wcześniej zadłużenie EuCO z Legnicy wobec swoich klientów i innych wierzycieli jak na przykład banków, przekroczyło ponad 100 mln złotych! Wszyscy zadają sobie pytanie gdzie podziały się te środki, szczególnie że kłopoty spółki nie pojawiły się nagle w wyniku jakiegoś nagłego jednorazowego zdarzenia ale był obserwowane od wielu miesięcy jeśli nie od wielu lat.

My oczywiście dokładnej odpowiedzi na to pytanie nie znamy ale w wyniku naszego dziennikarskiego śledztwa, pojawiły się pewne wątki wskazujące w jaki sposób przynajmniej część z tych środków została spożytkowana. Mamy nadzieję, że prowadzone przez prokuraturę śledztwo wyjaśni wątpliwości i wskaże sprawców przywłaszczenia milionów.

Wszystkich poszkodowanych zapraszamy na wirtualną wycieczkę po pewnym domu położonym w Magdalence koło Warszawy. Właścicielem tej nieruchomości jest Krzysztof L. założyciel i długoletnie prezes spółki EuCO – prezesem przestał być po wybuch tzw. afery EuCO. Dajcie nam znać w komentarzach jak Wam się podoba willa – obecnie można ją wynająć za około 50 tys. zł miesięcznie.

Jak nam wiadomo na razie organy ścigania nie zainteresowały się zabezpieczeniem tego majątku. Utrzymanie takiej nieruchomości to niemałe pieniądze a nawet duże, czy klienci EuCO finansowali luksusowe życie prezesa? Pewno gdyby EuCO rozliczyłoby się ze swoim klientami sprawy by nie było ale stało się inaczej i pokrzywdzeni są ciekawi gdzie podziały się ich pieniądze. Część odpowiedz może widzimy na zdjęciach poniżej.

źródło: booking.com

LC

Podziel się

6 odpowiedzi

  1. Dobre dobre tylko tak dalej a nadziję staraca ostatni. Ładnie się urządził za nasza kasę a w sprawie cisza takie teraz czasy dobre dla złodziejstwa i przekrętów.

  2. Urządzenie wnątrza to wiocha jakich mało tak trochę po cygańsku

  3. Co za ch…!! Byłem agentem EuCO ok 10 lat, zdobyłem zaufanie klientów, którzy mnie polecali, a przez takiego złodzieja mam mnóstwo wrogów! Boje się odbierać telefony od wk..ych poszkodowanych!! Zmieniłem branże, a teraz założyli firmę ANOS, która zajmuje się tym samym, ma ten sam adres, ci sami ludzie pracują , czyli proceder kwitnie. Jak jemu nie wstyd!! Klienci nie otrzymali swoich odszkodowań, a Agenci swoich wypracowanych prowizji.

  4. Tak się kończy, jak hiena zatrudnia hieny. Tylko całkowity zakaz akwizycji załatwi patologię.

  5. W całej tej sprawie najlepsze jest to że osobą poszkodowaną przez euco na 5 milionów złotych jest Lewandowski tat tat prezes euco jest poszkodowany przez euco na 5 baniek ktos rozumie o co chodzi jaki to wałek wysłam wam dokumenty na maila i mam nadzije że sie nie sytraszycie i pokażecie co to za przekręty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sprawdź również
tagi