Kancelaria Król i Partnerzy zgłosiła wniosek o upadłość

sierpień 2nd, 2013 | By | Kategoria: Aktualności

22 lipca legnicka Kancelaria Prawna Król i Partnerzy złożyła w Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego w Legnicy wniosek o upadłość. To jedna z największych firm prawniczych w Polsce. Specjalizuje się w rynku ubezpieczeń.

Zgłoszenie wniosku o upadłość nie oznacza bynajmniej, że mecenas Zbigniew Król zaprzestaje działalności. Znika Kancelaria Prawna Król i Partnerzy, jej miejsce zajmuje druga, o bliźniaczo podobnej nazwie: Kancelaria Prawna Król i Wspólnicy. Nawet jej strona internetowa jest bez mała kopią strony Kancelarii Prawnej Król i Partnerzy. Do niedawna pod adresem internetowym kancelaria-krol.pl można było przeczytać: “Kancelaria Prawna Król i Partnerzy jest Kancelarią świadczącą kompleksowe usługi prawne dla klientów instytucjonalnych, korporacyjnych oraz indywidualnych. Staraniem Kancelarii jest dostarczenie pełnej i rzetelnej pomocy prawnej naszym Klientom. W okresie ponad dziesięcioletniej działalności osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku usług prawniczych ” etc. Teraz pod tym samym adresem czytamy: “Kancelaria Prawna Król i Wspólnicy jest Kancelarią świadczącą kompleksowe usługi prawne dla klientów instytucjonalnych, korporacyjnych oraz indywidualnych. Staraniem Kancelarii jest dostarczenie pełnej i rzetelnej pomocy prawnej naszym Klientom. W okresie ponad dziesięcioletniej działalności osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku usług prawniczych” etc. Nie zmieniły się adresy oddziałów (poza wrocławskim, który przestał istnieć) i telefony. Żeby wrażenie dejavu było pełniejsze, publikujemy printscreeny stron obu legnickich kancelarii.

Więcej:
http://24legnica.pl/?p=15455

3 komentarze
Skomentuj »

  1. Pensje nie zapłacone, odszkodowania nie wypłacone, prokurator ściga w kilkunastu postępowaniach, ale karawan (bez „a”) jedzie dalej. Niezatapialny…

  2. Wpłatę za prowadzenie sprawy przyjęli, wpłatę za sprawę w sądzie też. Odszkodowania nie odzyskali, ale jeszcze bardziej narazili mnie na straty. Zostały mi tylko papierki po upadłej kancelarii, OSZUŚCI, ZŁODZIEJE, OSZUŚCI.

  3. oszust

Skomentuj