Publicystyka

Automobile Expert z Częstochowy – poszukujemy osób pokrzywdzonych

maj 15th, 2012 | przez | Kategoria: Aktualności, Interwencje, Publicystyka

W związku ze skargami na działalność firmy odszkodowawczej „Automobile Expert” Sp. z o.o. z Częstochowy, prosimy osoby, którzy czują się pokrzywdzone działaniami tej firmy o kontakt z naszą redakcją – zapewniamy pełną anonimowość. Prosimy o kontakt mailowy na adres odszkodowania@hybryda.info lub info@hybryda.info Poniżej treść jeden z opinii z forum gazeta.pl http://forum.gazeta.pl/forum/w,55,128478174,133966686,Re_Automobile_Expert.htmlOkrągły stół Euco – klapa i kompromitacja!

gru 10th, 2009 | przez | Kategoria: Aktualności, Artykuł Główny, Interwencje, Publicystyka

Organizowany przez firmę „Euco” z Legnicy okrągły stół firm odszkodowawczych okazał się wielka klapa, a cała impreza skończyła się mega skandalem. Ale zacznijmy od początku, zaproszone firmy przyjechały do Warszawy, poświęcając swój cenny czas. Cel wydawał się jasno określony i jakby nie budził wątpliwości. Pytanie było tylko jedna, jak ten cel osiągnąć. Można było sądzić, […]Euco szuka alibi?

gru 5th, 2009 | przez | Kategoria: Aktualności, Artykuł Główny, Interwencje, Listy, Publicystyka

Na 9 grudnia br. zwołany został „okrągły stół” firm odszkodowawczych, ma pozwolić firmom na wypracowanie wspólnego stanowiska i rzekomo pozwoli mówić branży jednym głosem. W całej sprawie jest jednak jeden poważny problem – za przedsięwzięcie bierze się firma „Euco” z Legnicy. Przypomnijmy, iż w mediach pojawiało się wiele zarzutów i oskarżeń co do metod działań i etyki tej firmy. Czy to zatem najlepszy sposób na poprawę wizerunku branży w mediach?