Agent VOTUM o konkurencji – oszuści, szalbierze …. będą Panią dymać !!!!

Posłuchaj jak agent firmy VOTUM S.A. z/s we Wrocławiu wypowiada się o konkurencji DRB z Legnicy – SZOK !!!

09:43 „już zaczyna Pani działać z jakimiś szalbierzami i oszustami
12:45 „to jest nieuczciwe działanie, handlują z Panią, dają Pani pieniądze na początek żeby Panią złapać, jeśli Pani chce działać z taka firmą która najpierw łapie klientów a potem ich DYMA, to niech Pani działa
14:25 „sąsiadka miała podobną sytuacje, WPIEPRZYŁA się w DRB
14:55 „jeśli lubi Pani ciężkie sytuacji i żeby Pani ktoś DUPSKO truł

Cała rozmowa poniżej.

Jak oceniacie takie postępowanie „najlepszej” firmy na rynku?
Czekamy na Wasze komentarze.

Podziel się

5 odpowiedzi

  1. Pieknie zlapane, szkoda ze nie padly slowa ze Votum to mercedes a konkurencja to syrenka i jakim Pani woli jezdzic? Na szczescie ten mercedes juz nie ma paliwa, i nigdzie nie pojedzie.

  2. Matko, co za prostak 🙂 Jak cała struktura sprzedażowa Votum ! Piękny tekst, wrzućcie proszę na Youtube, będzie HIT.

  3. To jest normalne podejście pseudo agentów z firmy Votum, nie raz spotkałem się z ich działaniami. Zdarzały się sytuacje takie, że agenci firmy Votum odprowadzały rodzinę z cmentarza, nie dali się wyprosić z domu. Często po przejściu z firmy Votum do naszej firmy, poszkodowani skarżyli się że pseudo agenci nie dawali poszkodowanym spokoju. Nachalnie dzwonili i przyjeżdżali pod dom by po raz kolejny przejść do ich firmy. Nie potrafią się pogodzić z porażką, nie są wcale tacy skuteczni. Mam kilka spraw po firmie Votum, ponieważ poszkodowani przeszło pół roku nie wiedzieli co dzieje się ze sprawą, za każdym razem kiedy poszkodowany dzwonił do firmy Votum słyszał że nie ma osoby która zajmuje się sprawą, albo że jest na urlopie itp tłumaczenia. W końcu cierpliwość się skończyła i poszkodowani przeszli do mojej firmy. Znaleźli moją wizytówkę ponieważ też proponowałem im pomoc. W tej chwili sprawa jest zakończona na etapie polubownym i jest już na wokandzie ponieważ nie zgadzamy się z decyzją towarzystwa. Nadmienię iż jest to sprawa wypadku śmiertelnego a umowa współpracy została zawarta w listopadzie.

  4. Marcin powiem Ci ,że nie jest możliwe aby klient Votum przez pół roku nie wiedział co się dzieje ze sprawą bo tam jest infolinia i to darmowa i na bieżąco informują o sprawie i na jakim jest etapie i miła obsługa , gdzie sprawa potrącenia mojego samochodem syna załatwiona była poprawnie pod kątem bieżącej informacji korespondencyjnej , gdzie sprawca zbiegł z miejsca wypadku n/n i zadośćuczynienie zadowalające.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sprawdź również
tagi