Kolejne postępowanie w sprawie współpracy funkcjonariusz policji z firmą VOTUM

Otrzymaliśmy kolejną potwierdzoną informację o wszczętym postępowaniu w sprawie nakłaniania poszkodowanych w wypadkach, przez funkcjonariuszy policji z KMP w Koninie, do zawierania umów z firmą VOTUM z/s we Wrocławiu. Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, świadkowie potwierdzili fakt, iż umundurowani funkcjonariusze, przyjeżdżali służbowymi samochodami do poszkodowanych i w sposób bardzo sugestywny nakłaniali do korzystania z usług firmy VOTUM. Sprawa jest rozwojowa i o dalszym biegu sprawy będziemy informować. Postępowanie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową w Koninie pod sygnaturą akt: 1Ds/169/14.

Wezwanie Prokuratura Rejonowa Konin
Wezwanie Prokuratura Rejonowa Konin
Zawiadomienie Prokuratura Okręgowa w Świdnicy
Zawiadomienie Prokuratura Okręgowa w Świdnicy

Podziel się

6 Responses

  1. Kolejny kamyczek do ogródka. Ciekawe czy ktoś kiedyś w końcu ukróci ten proceder i nie mam na myśli tylko firmy wymienionej w artykule, ale o wszystkich którzy działają przez policję, straż pożarną, pielęgniarki i lekarzy. Jeśli nie będzie podstawowych wartości etycznych w biznesie, to ten biznes jest mało warty. Na takich historiach traci nie tylko branża, ale głównie Klienci którzy wielokrotnie nie mają możliwości trafienia do pełnomocnika, który zagwarantuje im jakość, rzetelność i skuteczność.

  2. proszę zauważyć ,ze to kolejne wezwanie to ta sama sygnatura akt ,wiec nie kolejne tylko to samo jak juz i ktoś tylko przestawia daty

  3. Widzę że niezła nagonkę Marshal prowadzi na Votum!!! A oni są tacy nieskazitelni, wiem jak działają a czepiają się Votum.
    A tak do rzeczy Votum to potęga i dlatego sobie szykują grunt żeby przejąć klientów i zniechęcić, stosuja rózne chwyty, cały czas węszą, niech się wezmą lepiej za siebie i pilnują klientów. A jeszcze jedno, atakuja klientów póznym wieczorem w dni wolne od pracy wysyłając sms-sy. Żałosne!!!!

  4. Najwyższa pora żeby prokuratorzy wzięli się za to towarzystwo. Nie mam tu na myśli Votum i podobnych firm, mam na myśli policjantów, pielęgniarki, lekarzy. To Oni zajmują się sprzedażą danych osobowych. Wiem jak to wygląda w policji. Nawet jak jesteś uczciwy to twój kolega potrafi przyjść i zaglądać tak niby od niechcenia w akta które opracowujesz a potem wykorzystać to co wyczytał. Nie wiem dlaczego wydział wewnętrzny policji nie przygotował i nie przeprowadził kilku prowokacji. To jest bardzo proste do przeprowadzenia. Wystarczy tylko wola przełożonych.

  5. Fakty są takie, że traka firma jak VOTUM bez układów z policjantami, byłymi i obecnymi nie istnieje. Proceder jest ogromny, sprawą powinna zając się ABW. Dziwię się , że to jeszcze może trwać. Jaki zlikwidują kontakty z policjantami, to firma Votum przestanie istnieć. Jeśli ktoś jest zainteresowany mam wiele ciekawych materiałów.

  6. jestem zainteresowany tymi materiałami o których piszesz, jeśli je masz rzeczywiście

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sprawdź również
tagi